رویداد ملی استاپ موشن پرند

به گزارش دبیرخانه دومین رویداد ملی استاپ موشن: این رویداد شانزدهم و هفدهم بهمن ماه با حضور دویست دانش آموز دختر و پسر مقطع متوسطه در سالن بصیرت دبیرستان فنی حرفه‌ای پژوهش پرند برگزار شد.

علاوه بر آموزش، پروژه‌های مختلف درحوزه استاپ موشن توسط تیم‌های حاضر در این رویداد با موضوعات محیط زیست، بازیافت، آسیب‌های مواد مخدر و طراحی لوگوهای متحرک توسط دانش آموزان تولید شد.

این رویداد در ادامه به ورامین می‌رسد و بچه‌های شهر ورامین در قالب گروه‌های مختلف استاپ موشن تولید می‌کنند.

این رویداد به دنبال مسیرسازی و مسیریابی برای رشد و شکوفایی نوجوانان است.

حوزه هنری کودک و نوجوان در یک فضای بزرگ‌تر به دنبال موضوعاتی است که یکی از آن‌ها حل مسأله استعدادیابی در میان نوجوانان است که یکی از مسیرهای آن استاپ موشن است. یکی از دلایل مهمی که حوزه هنری کودک و نوجوان به این مسیر پا گذاشته این است که رشد، در مسیر اتفاق می‌افتد و باید نوجوانان را کمک کرد تا بال برای پرواز داشته باشند.

رویداد کی و کجا برگزار میشه؟

قرار هست پنج شنبه ۲۶ آبان ماه دورهم جمع بشیم و یه رویداد متفاوت رو رقم بزنیم. مکان رویداد رو هم به زودی اطلاع رسانی می‌کنیم.

قراره چی کار کنیم؟

قراره دور هم جمع بشیم و یاد بگیریم چطور ایده‌پردازی کنیم، سناریو بنویسیم. بعد  طبق علاقه‌مون، پروژه انتخاب کنیم و ساخت سبک‌های مختلف استاپ موشن رو تجربه کنیم.

چطور ثبت‌نام کنیم؟

یادتون باشه برای ساخت استاپ موشن حداقل به دو هم تیمی پاکار نیاز دارین. پس اول از همه تیم دلخواهتون رو تشکیل بدین و از طریق فرم تیم‌سازی، اطلاعات اعضا رو تکمیل کنین.

هر تیم باید بین 3 تا 5 نفر عضو داشته باشه و سرگروه تیم، ثبت نام و هزینه شرکت در رویداد رو برای تک تک افراد تیم انجام بده، تا به نام هر یک از اعضای تیم، کارت سینه آماد بشه.

سوالاتمون رو از کی بپرسیم؟

نگران نباشین. دبیرخانه رویداد از ساعت 9 صبح تا 15 عصر پاسخگوی سوالات و ابهامات شماست. تماس بگیرین و سوالاتتون رو بپرسین.

دومین رویداد ملی استانی استاپ موشن در تهران، قزوین، کاشان، جازموریان

چطور برای رویداد آماده بشیم؟

هر رویدادی یکسری پیش‌نیازها داره که به ما کمک میکنه بهترین نتیجه رو از رویداد بگیریم. رویداد ملی استاپ موشن هم پیش‌نیازها و مقدماتی داره که بهتره حتما قبل رویداد انجام بشه. برای مطالعه این پیش نیازها، به صفحه پیش رویداد سر بزنین.