هیئت داوران دومین رویداد استاپ موشن مشخص شد

اختتامیه دومین رویداد

محمد حسین صادقی، سید مجتبی موسوی و محدثه پیرهادی به عنوان داوران دومین رویداد ملی استاپ موشن معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، دومین رویداد ملی استاپ موشن با عبور از رویدادهای استانی و پروژه‌های تعریف شده در سایت خود برای علاقه‌مندان نوجوان به انیمیشن سازی از ۱۳ اردیبهشت به همت حوزه هنری کودک و نوجوان مرحله نهایی خود را با دعوت از چهل گروه برگزیده به تهران و اجرای برنامه‌های کارگاهی گوناگون برای آنها آغاز کرد. این رویداد عصر امروز ۱۵ اردیبهشت در حوزه هنری برگزار و برگزیدگان آن با داوری محمد حسین صادقی، سید مجتبی موسوی و محدثه پیرهادی معرفی می‌شوند.

داوران دومین رویداد ملی استاپ موشن همگی از فعالان برجسته حوزه رسانه و تولید محتوا هستند که در ادامه به معرفی آنها می‌پردازیم.

محمد حسین صادقی،نویسنده و تهیه کننده انیمیشن لوپتو و مدیر استودیو فراسوی ابعاد در کرمان یکی از اعضای این تیم داوری را تشکیل می‌دهد.

سید مجتبی موسوی،کارگردان و مدرس استاپ موشن با سابقه بیش از ۱۰ سال کار در حوزه‌های مختلف سینما به عنوان داور دومین رویداد استاپ موشن حوزه هنری کودک و نوجوان از سوی دبیر جشنواره شناخته شد.

 سید مجتبی موسوی حدود ده سال سابقه تولید و تدریس در زمینه استاپ موشن را دارد. ضبط صوت و آقای گوزن از شاخص ترین تولیدات وی است.

محدثه پیرهادی در نهایت سومین و آخرین داور این هیئت را تشکیل میدهد،وی از فعالان عرصه رسانه است و تهیه کننده فیلم‌ کوتاه گزینش و کارگردان و مجری تلویزیونی است.

این رویداد از ۱۳ تا ۱۵ اردیبهشت در حوزه هنری کودک و نوجوان برگزار به دبیری محسن مشرقی در حال برگزاری است.

رویداد ملی استاپ موشن 13 اردیبهشت افتتاح شد و با برپایی مجموعه برنامه‌هایی سه روزه عصر  ۱۵ اردیبهشت به مراسم پایانی می‌رسد که در نهایت علاوه بر اهدای جوایز به رتبه‌های نخست تا سوم به مبالغ 10، 8 و 6 میلیون تومان، دو جایزه 5 میلیون تومانی نیز به برترین فیلمنامه و انیمیت اهدا می‌شود. همچنین برگزیده های بخش بهترین روایت و بخش بهترین حرکت نیز تقدیر می‌شوند.

المان دومین رویداد ملی استاپ موشن عروسک نارنجیک است و این رویداد با هدف استعدادیابی و توانمندسازی علاقه‌مندان به انیمیشن سازی در حوزه هنری انقلاب اسلامی برپا می‌شود.